Hurá, prázdniny

RADYNACESTU.CZ

specialitou naší cestovní kanceláře jsou zájezdy pro rodiče s dětmi. Programy zájezdů jsme koncipovali speciálně tak, aby si je děti, ideálně ve věku 7-12 let, maximálně užily a ani chvíli se nenudily. Hned na začátku dostanou naši malí cestovatelé od průvodce Cestovatelský deník, který je bude provázet celým zájezdem, stejně jako kreslený kamarád Vašík. Rodiče jsou dětem po celý zájezd na blízku, vše poznávají společně. Díky průvodci a nabitému programu ale mají o zábavu postaráno a rodiče se tak nemusí o nic starat a výlet si mohou vychutnat v klidu a pohodě.

Vyberte si zájezd pro rodiče s dětmi


Zážitky pro děti od zazitky.cz

Kupování dárků pro děti se často zvrhne v pořizování věcí, které potřebují a ne chtějí. Jen si vzpomeňte, jak vám bylo, když jste pod stromečkem místo kola vybalili rolák a teplé punčocháče a ještě jste za ně museli poděkovat… Darujte raději zážitek a staňte se tím nejoblíbenějším dospělákem. Pokud by se náhodou stalo, že dítko i přesto raději zatouží po kousavém svetru, poukázku může použít jeho rodič a vyměnit ji za zážitek podle svého gusta.

Vybírejte za zážitků pro dětiNext Post

Orange, historické město

Čt Led 23 , 2020
RADYNACESTU.CZ specialitou naší cestovní kanceláře jsou zájezdy pro rodiče s dětmi. Programy zájezdů jsme koncipovali speciálně tak, aby si je děti, ideálně ve věku 7-12 let, maximálně užily a ani chvíli se nenudily. Hned na začátku dostanou naši malí cestovatelé od průvodce Cestovatelský deník, který je bude provázet celým zájezdem, stejně jako kreslený […]