Wellness víkend na Šumavě

v hotelu sv. Tomáš

Romanticko-relaxační pobyt ve stylovém horském hotelu uprostřed panenské přírody! Hotel sv. Tomáš se nachází na Šumavě nedaleko Lipna. Hoďte za hlavu všechny starosti všedního dne a nechte se rozmazlovat. Balíček zahrnuje ubytování pro 2 osoby na 2 noci v zámecké části hotelu. Na uvítanou dostanete  welcome drink. Vychutnáte si bohaté snídaně servírované formou švédských stolů a večeři o třech chodech. Během pobytu je možný i aktivní odpočinek – okolí nabízí spoustu krásných míst vhodných pro výlety a procházky, v hotelu je plavecký bazén a fitness. K relaxaci můžete využít také infrasaunu a privátní vířivku.

Pokud vás tento pobyt nezaujal, vybírejte ze všech dalších

wellness pobytů 

Kdo by si někdy nepřál vypnout na celý víkend telefon, odjet do hor a užít si zasloužený odpočinek? Tak přesně tento druh relaxace můžete zažít. Hotel Sv. Tomáš je jako stvořený pro romantický víkend. Nachází se uprostřed panenské přírody na Šumavě, kousek od Lipna.

zobrazit varianty


Next Post

Degustace skotské whisky

Pá Led 17 , 2020
v hotelu sv. Tomáš Romanticko-relaxační pobyt ve stylovém horském hotelu uprostřed panenské přírody! Hotel sv. Tomáš se nachází na Šumavě nedaleko Lipna. Hoďte za hlavu všechny starosti všedního dne a nechte se rozmazlovat. Balíček zahrnuje ubytování pro 2 osoby na 2 noci v zámecké části hotelu. Na uvítanou dostanete  welcome drink. […]