Zážitkový let balónem

Program zážitku

Jak lépe spojit dobrodružství a romantiku než ve vyhlídkovém letu balónem? Dopřejte si nezapomenutelný zážitek, při kterém zapomenete na starosti všedních dní a hlavou se dostanete doslova do oblak. Díky velké kapacitě koše si budete moci vychutnat tuto překrásnou chvíli nejen se svými nejbližšími. Pilot vám navíc zajistí, že budete mít vše, co si budete přát. Během letu balónem si může dopřát nápoje podle svého gusta. A nakonec vás čeká křest a přijetí do stavu balonářského. Vybrat si můžete let po celé České republice pro jednu či dvě osoby, anebo to nakombinovat a koupit let balónem pro kolik jen osob budete chtít.

Jaké jsou tedy výhody vyhlídkového letu balónem?

výhodná cena letu balónem. Zajímá vás kolik stojí let balónem? Cena poukazu na let balónem se pohybuje okolo 3 tisíc, záleží jestli si vyberete vyhlídkový let malým balónem, velkým balónem, soukromý let balónem nebo třeba

 last minute let

délka letu balónem. Celý zážitek trvá 3 až 4 hodiny, samotný let pak celou jednu hodinu. 

jedinečná atmosféra, kterou jinde nenajdete. Let balónem umí vykouzlit velice specifickou atmosféru, nahoře v nebi je ticho a klid, celý svět je dole pod vámi a vy se tak můžete plně soustředit na východ nebo západ slunce a toho, koho máte v balónu s sebou. Ne nadarmo se říká, že let balónem je přímo nebeská romantika. 

A pokud se vám zdá, že let balónem není to pravé, nevěšte hlavu, máme pro vás celou jednu kategorii plnou 

vzdušných zážitků


Dárková balení

Připravili jsme pro vás tři speciální dárková balení, která udělají zážitek už z rozbalování. Můžete vybírat z obálky, skládací kartičky a dárkového toaleťáku.

Chci si prohlédnout baleníNext Post

Exotika pro všechny

Ne Led 12 , 2020
Program zážitku Jak lépe spojit dobrodružství a romantiku než ve vyhlídkovém letu balónem? Dopřejte si nezapomenutelný zážitek, při kterém zapomenete na starosti všedních dní a hlavou se dostanete doslova do oblak. Díky velké kapacitě koše si budete moci vychutnat tuto překrásnou chvíli nejen se svými nejbližšími. Pilot vám navíc zajistí, […]